Co to jest Scentsy? Jest to bezpieczniejsze i zdrowsze alternatywy dla świec zapachowych. Wybrać swój Scentsy Burner, potem wybrać zapach scentsy a następnie podłącz Burner / Cieplej w. Można zerwać jedną do dwóch kostek swojego wosku wybrałeś, a następnie umieścić go w górnym naczyniu. Żarówki LED delikatnie podgrzać wosk. Zapach zniknie w końcu, ale nie wosk. Można polać wosk z powrotem do zbiornika i dalej do ponownego użycia, aż zapach znika. Wosk jest wosk spożywczej, ten sam rodzaj wosku sprawia, że jabłka lśniące i jest biodegradowalny i nietoksyczny. Nie masz zwykły ołów i sadzę, że świece zapachowe tworzenia. Każdy Scentsy Bar trwa 60-80 godzin w zależności od pokoju i zapachem wybranego. Każda kostka z wosku trwa 6-8 godzin.

Scentsy rozpoczęła się 11 lat temu Heidi i Orville Thompson w Meridien Idaho USA. Jest to firma sprzedaży bezpośredniej co oznacza, że Scentsy nie może być zaopatrzony w sklepach, ale jest sprzedawany za pośrednictwem bezpośrednich relacji z ludźmi, stron domowych, itp

Host Scentsy Party w Polsce:

Nie ma potrzeby, aby nie skorzystać z wolnych i 1/2 ceny przedmiotów można uzyskać poprzez hosting Scentsy Strony tylko dlatego, że mieszka w Polsce. Kontakt do zorganizowania Scentsy Party w zaciszu własnego domu na Facebooku. Nie ma potrzeby, aby oczyścić swój dom lub dokonać żywności, każdy może zebrać na babski wieczór poprzez Facebook. Bądź w kontakcie i mogę wyjaśnić, jak to działa.

Name *
Name

Gospodyni nagrody zostaną zmiany z dniem 1 września 2015 r.

Join Scentsy Poland

Staje się w Polsce Konsultant Scentsy:

Nie są obecnie bardzo zobaczyć Scentsy Consultants w Polsce. Jeśli masz determinację, aby odnieść sukces i nigdy się nie poddawaj może masz możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy dla siebie i swojej rodziny z pieniędzy z Scentsy.

Nie musisz robić Scentsy strony do osiągnięcia sukcesu i istnieje szansa, aby zbliżyć firmy, salony fryzjerskie, robiąc zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne, blisko do swojego serca, biznesu i promocji oraz targów i wystaw. Chciałbym zachęcić do wypróbowania wiele opcji i znaleźć to, co pasuje najlepiej dla Polski w swojej opinii. Istnieje coraz więcej pozytywów niż konsultant Scentsy negatywów. Czy chcesz po prostu kilka dodatkowych groszy miesięcznie lub chcesz zapewnić swojej rodzinie to, co marzysz może stać się rzeczywistością.

Chciałbym zachęcić was, aby skontaktować i poprosić o pakiet informacyjny. Jeśli jesteś gotowy, aby dołączyć można kliknąć poniższy przycisk, zmienić flagę do Polski i zacząć od razu!